نحوه پرداخت کرایه حمل:

A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN

به فرض مثال قصد صادرات کالایی را به هنگ کنگ فرانسه،مالزی یا … دارید که برای این منظور از شما درخواست میکنند که هزینه ها را به صورت دلاری پرداخت کنید و تا 2 الی 4% مالیات و کارمزد به آن اختصاص می یابد.

همچنین ممکن است شرکت های حمل از شما درخواست کنند که کرایه حمل را در خارج از ایران و در کشور امارات پرداخت کنید. اغلب به دو صورت پرداخت در مبدا و پرداخت در مقصد کرایه حمل صورت میگیرد.

پس این امکان وجود دارد که شما با مشتری به توافق برسید و هزینه حمل را به هزینه کالا اضافه کنید و از مشتری دریافت کرده و خودتان در مبدا کرایه حمل را بپردازید یا میتوانید فقط هزینه های مربوط به کالا

و ……… را دریافت کنید و میزان کرایه حمل را در مقصد به عهده مشتری بگذارید.

در اسناد مانیفست بارنامه،باید ابتدا کامل مشخص انتخاب کنید که هزینه حمل را چه زمانی می پردازید. پس از پرداخت قیمت حمل و دریافت فیش، تمامی فیش ها و اسناد را به همراه پرداخت هزینه های دلاری به دفتر شرکت حمل ارسال میکنید و دفتر شرکت حمل موظف است که به شما بارنامه بدهد.

به دلیل اینکه هزینه های بندری و محلی به صورت ریالی پرداخت میشوند،شرکت های کشتیرانی به صورت رسمی اسناد آن ها را برای شما مهر میزند و صادر میکند چرا که تمامی اطلاعات اقتصادی شما را دریافت کرده اند.

این اطلاعات شامل کد اقتصادی،شناسه ملی،شماره ثبت،آدرس،شماره تلفن،نام و نام خانوادگی است،اغلب سند قیمت های بندری را به صورت رسمی و 3 نسخه ای صادر کنید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

هیچ نظری وجود ندارد

  درباره ما

  شا میتوانید هر روزه بهترین و جدید ترین مطالب روز دنیا را در ایلیا تجارت نانو رز مشاهده کنید ،لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

  آخرین مطالب

  آخرین اخبار ها را دریافت کنید

  در خبرنامه ی هفتگی ما عضو شوید

  قیمت و خرید پودر ماشین لباسشویی نگین،پودر لباس شویی نگین

  پودر لباسشویی فله

  خرید و فروش، خدمات و قیمت پودر لباسشویی عمده، پودر لباسشویی ارزان، پودر ماشینی، پودر رختشویی، فروش پودر لباسشویی، پودر لباسشویی 10 کیلویی،

  پودر های صادراتی-پودر لباسشویی -ایلیا تجارت- iliyatejarat دستی و ماشینی-

  تولید کننده پودر لباسشویی

  مجموعه تولیدی ایلیا تجارت نانو رز،تولید کننده پودر جزو مراکز معتبری است که انواع پودر های رختشویی داخلی و صادراتی را با قیمت ارزان و مقرون به صرفه به فروش می رساند. ا

  آدرس ما:

  آدرس:سه راه آذری-خیابان سبحانی

  نبش کوچه زارع -ساختمان بانک

   ملت-طبقه 4-واحد 26

  موبایل:09122285291

  تلفن :55139025-021


  ساعات کاری ما:

  شنبه تا چهارشنبه

  17:00 الی 9:00

   

  پنجشنبه

  9:00 الی15.00 

  error: Content is protected !!