بارنامه در دو نوع:

A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN

 1. بارنامه لگ اول
 2. بارنامه لگ دوم

 لگ اول برای خریدار شما اهمیت زیادی ندارد و پس از پایان پرداخت صورتحساب ها میتوانید درخواست کنید که یک کپی از فاکتور بار به شما بدهند.

برای دریافت سوئیچ بارنامه در امارات نیاز است که بارنامه لگ اول را در ایران ریلز کنید.

امروزه بعضی از شرکت های کشتیرانی میتوانند سوئیچ بی ال را در ایران برای شما صادر کنند ولی توصیه میکنیم که این کار را انجام ندهید و سعی کنید از شرکت فورواردر بخواهید در امارات اصل این سند را دریافت کرده و برای شما ارسال کند.

باتوجه به شرایط تحریم در ایران،تجار و شرکت ها در کشور های چینی،اروپایی یا….. دوست ندارند که مبدا کالاهای وارداتی از ایران باشد به همین منظور با توافق طرفین کشور ثالثی را در اسناد وارد میکنند.

همانطور که میدانید کشور ایران در منطقه دارای موقعیت استراتژیک است

چرا که تمامی کشورهای روسیه،چین،قزاقستان،گرجستان،ترکمنستان و ……. نیاز دارند که امور صادراتی و تزانزیتی خویش رااز طریق آب های بندرعباس انجام دهند.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

هیچ نظری وجود ندارد

  درباره ما

  شا میتوانید هر روزه بهترین و جدید ترین مطالب روز دنیا را در ایلیا تجارت نانو رز مشاهده کنید ،لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

  آخرین مطالب

  آخرین اخبار ها را دریافت کنید

  در خبرنامه ی هفتگی ما عضو شوید

  آدرس ما:

  آدرس:سه راه آذری-خیابان سبحانی

  نبش کوچه زارع -ساختمان بانک

   ملت-طبقه 4-واحد 26

  موبایل:09122285291

  تلفن :55139025-021


  ساعات کاری ما:

  شنبه تا چهارشنبه

  17:00 الی 9:00

   

  پنجشنبه

  9:00 الی15.00 

  آخرین مقالات ما:

  error: Content is protected !!