صادرات فلفل دلمه ای

صدور فلفل دلمه ای یک منبع درآمدزای بزرگ برای کشور محسوب می شود.

صادرات فلفل دلمه ای-iliyatejarat-ایلیا تجارت-ایلیا تجارت نانو رز

 

صادرات فلفل دلمه 

انواع فلفل شامل فلفل دلمه ای سبز و فلفل دلمه ای رنگی در مهمترین کشورهای اروپایی نظیر روسیه بسیار پرطرفدار و پر تقاضا هستند.

اهمیت تولید فلفل دلمه ای با توجه به ارزش غذایی فوق العاده آن مشخص می شود.

انواع فلفل دلمه ای در بسته بندی های زیبا و استاندارد به سراسر دنیا صادر می شوند.

این محصول جزو گروه میوه ها و سبزیجات تازه قرار می‌گیرد، بنابراین بسیار اهمیت دارد که فلفل‌های دلمه ‌ای در نهایت تازه بودن به مشتری ارائه شود.

از آنجایی که گونه ‌های فلفل، متنوع هستند.

برخی از انواع فلفل ها به پودر فلفل تبدیل می شوند که برای آن “صادرات پودر فلفل”، تعریف شده است.

متنوع بودن گونه های فلفل باعث می شود حجم تولید و ارسال فلفل دلمه ای بسیار افزایش پیدا کند. کشور ایران یکی از بزرگترین کشورهای صادرکننده انواع فلفل است.

 فلفل دلمه‌ای رنگی که در گلخانه پرورش داده می شود،

فلفل قرمز و فلفل سبز گلخانه‌ ای، بهترین محصولات برای تجارت خارجی فلفل شناخته می‌شوند.

بسیاری از کشورهای جهان از نظر میزان مصرف فلفل بسیار شناخته شده هستند. 

غذاهای بومی و محلی که در این کشورها تهیه می شوند با استفاده از انواع ادویه به ویژه فلفل قرمز یا فلفل سبزآماده می گردند.

طعم تند و تیز غذاهای هندوستان یا منطقه اندونزی بسیار شهرت دارد،

بنابراین می توان انتظار داشت که مشتریان مناسب برای تجارت فلفل دلمه ای یا فلفل سبز، همین کشورها باشند.

در قسمت های بعدی درباره عوامل موثر در قیمت فلفل دلمه ای و ارسال فلفل به روسیه بیشتر صحبت می کنیم. از این نکات می توانید به عنوان راهکار مناسب برای صادرات فلفل دلمه ای استفاده کنید.

صادرات فلفل دلمه ای-iliyatejarat-ایلیا تجارت-ایلیا تجارت نانو رز

 

صادرات فلفل دلمه ای

عوامل موثر صادرات فلفل دلمه ای رنگی

یکی از معیارهایی که در تجارت فلفل دلمه ای سبز و صادرات فلفل دلمه ای رنگی بسیار اهمیت دارد، قیمت فلفل است.

این میوه های سبز رنگ یا میوه های رنگی از گونه فلفل، باید از نظر شرایط دمایی نور و خاک مناسب، در بهترین وضعیت قرار داشته باشند تا حجم تولید، بالاتر رود.

با توجه به مواردی که در فوق اشاره شد می توان حدس زد که قیمت فلفل دلمه ای سبز و فلفل دلمه ای رنگی بر اساس شرایط نگهداری و دشوار بودن کار در گلخانه تعیین می شود.

در صادرات فلفل دلمه ای معمولاً قیمت‌گذاری بر اساس هر تن اعلام می‌شود.

حمل و نقل انواع فلفل دلمه ای باید در بسته بندی های استاندارد و مناسب انجام گیرد، در غیر اینصورت، فلفل ها آسیب می بینند و کل محموله از بین می رود.

برای اهداف صادراتی، قیمت فلفل دلمه ای با توجه به کیفیت فلفل ها، رنگی بودن یا سبز بودن فلفل دلمه ای، قیمت بازار میوه و سبزی و همچنین نحوه بسته بندی تعیین می شود.

اگر یک مشتری خارجی اقدام به خرید عمده فلفل دلمه ای از ایران نماید، فاصله دو کشور در روش‌های حمل و نقل موثر است.

بر همین اساس، قیمت نهایی فلفل دلمه‌ای برای خرید به صورتی محاسبه می‌شود که هزینه‌های حمل و نقل هم به آنها اضافه گردد.

 تجارت و ارسال فلفل دلمه ای سبز و رنگی به کشورهای مختلف جهان انجام می گیرد.

کشورهای حاشیه خلیج فارس نظیر کویت، امارات، قطر و کشور عراق در غرب ایران، بزرگترین وارد کنندگان انواع فلفل از ایران هستند. 

نکات مهم در صادرات فلفل دلمه ای

برای موفقیت در صادرات فلفل دلمه ای رعایت چندین نکته مهم الزامی است:

  • برای صادرات انواع فلفل دلمه ای باید از قوانین هر کشور به صورت مجزا اطلاع داشته باشید.

  • در صورتی صادرات فلفل با موفقیت همراه است که روش های استاندارد برای حمل و نقل اجرا شود. به طور مثال استفاده از وسایل نقلیه یخچال دار برای حمل جاده یا حمل دریایی، بسیار ضروری است.

  • برای تامین انواع فلفل دلمه ای با حجم بالا در داخل کشور باید با چند تولید کننده قرارداد ببندید؛ به گونه‌ای که نیاز مشتری تامین شود.

  • بازار خرید فلفل دلمه ای گلخانه ای بسیار پر رونق و پر تقاضا است. سرمایه گذاری برای فلفل گلخانه ای می‌تواند پرسود باشد به شرطی که بازار مناسب را پیدا کنید.

  • دسته بندی فلفل ها یکی از ارکان اصلی در صادرات فلفل دلمه ای است. فلفل ها معمولاً در سبد یا کارتن هایی قرار می‌گیرند که ضخامت بالایی داشته و بین هر ردیف و هر عدد فلفل، از محافظ استفاده شود.

  • انواع فلفل دلمه‌ای رنگی شامل رنگ قرمز، زرد، نارنجی و  فلفل دلمه ای سبز کم رنگ برای صادرات بسیار پرطرفدار هستند. بازار کشور روسیه برای این فلفل ها گزینه مناسبی است.

  • در حمل و نقل فلفل دلمه ای برای صادرات باید از یخ زدن آنها جلوگیری شود. همچنین گرمای بیش از حد فلفل ‌ها را فاسد می‌کند.

  • برای فروش فلفل دلمه ای و صادرات، الزاماً روش های بازاریابی صحیح و مذاکرات مثبت با مشتری ضرورت دارد. کارشناسان مذاکرات برای شرکت های بازرگانی مهمترین اعضا به شمار می روند.

درباره صادرات فلفل دلمه  به روسیه

صادرات فلفل دلمه ای به روسیه یک معامله سخت و دشوار است! بازرگانان روسی، به سختی به تاجران کشورهای خارجی اعتماد می کنند و از طرف دیگر در انتخاب و خرید محصولات بسیار حساس و دقیق هستند.

 شما نمی توانید چندین کانتینر حاوی فلفل دلمه‌ای را به روس ها بفروشید بدون آنکه آنها تک‌ تک بسته بندی ها را کنترل کنند! همین کار باعث شده است که شرکت های صادراتی ایران برای فلفل دلمه ای بسیار اهمیت قائل باشند.

از آن جایی که کشور روسیه، کشوری سردسیر است و در پرورش میوه و سبزی تازه، مشکلات زیادی دارد، بازارهای روسیه برای تجارت فلفل دلمه ای سبز و فلفل دلمه ای رنگی بهترین گزینه هستند.

 اگر تمام استانداردهای پرورش انواع فلفل دلمه ای رعایت شود، به راحتی می‌توان سهم بزرگی از بازارهای روسیه را تصاحب کرد.

آشنایی با قوانین صادراتی و وارداتی روسیه و پیدا کردن یک بازار خاص برای فروش می تواند صادرات فلفل به روسیه را ساده تر کند.

 میزان تقاضا برای خرید انواع فلفل دلمه ای در روسیه بالا است. تولید کنندگان و پرورش دهندگان انواع فلفل دلمه ای گلخانه ای به دنبال این هستند

 که محصولات سالم مرغوب و بسیار با کیفیت را آماده کنند تا برای صادرات به روسیه بسته بندی شود.

در مرحله بسته بندی فلفل برای ارسال فلفل دلمه ای به روسیه، آسیب ندیدن فلفل‌ها اهمیت دارد. حتی در مرحله سورتینگ باید استانداردها به خوبی رعایت شود. 

بسته بندی های صادراتی به روسیه حتماً باید محافظت شده و دارای برچسب باشند.

روش حمل و نقل نیز در قیمت نهایی برای صادرات تاثیر گذار است. معمولاًبرای حمل و نقل هوایی، حداقل وزن برای هر محموله تعریف می شود. 

حمل و نقل زمینی برای صادرات به روسیه بهتر است. کانتینرهای یخچال دار که بتواند از فلفل‌های دلمه‌ای محافظت کند، ضرورت دارند.

 شرکت صادراتی به تمام این نکات تسلط دارد و می تواند محموله را به موقع به دست مشتری برساند

 

شرایط مهم در گلخانه‌های فلفل دلمه ای

 

همانطور که می‌دانید، فلفل دلمه ای محصولی حساس نسبت به دما است. اگر دما در حد متعادل و مطلوبی نباشد، فلفل دلمه ای نسب به این نامتعادل بودن واکنش نشان داده و از بین می‌رود. دمای فضای گلخانه برای کشت این محصول، باید از ۱۵ درجه سانتی گراد پایین تر نیایید. کاهش دما از حد مشخص شده، باعث می‌شود غنچه‌ها و برگ‌های فلفل دچار پوسیدگی از ناحیه ریشه شوند. اما افزایش دما نیز بیشتر از حد مشخص شده، باعث آسیب رسیدن به گیاه می‌شود. اگر دمای گلخانه از ۳۵ درجه بالاتر رود، باعث ریزش گلها و ایجاد لکه‌های سوختگی در نوک محصول می‌شود. بنابراین برای تولید فلفل دلمه صادراتی گلخانه ای باید محیط گلخانه را در حد مطلوب نگه داشت.

 

نور و میزان دی اکسید موجود در گلخانه باشد به چه میزان باشد؟

در محیط گلخانه، به غیر از دما، فاکتور دیگری که بسیار مهم است، نور محیط است. میزان نور تکمیلی مورد نیاز در محیط گلخانه، در روز به مدت ۱۶ ساعت است. مقدار آن نیز، ۱۲۵ میکرو مول بر متر مربع بر ثانیه می‌باشد. برای داشتن یک محیط گلخانه ای مناسب، باید میزان نور محیط را در حد متعادل آن نگه دارید.

 

عامل مهم و موثر دیگر، میزان دی اکسید کربن است. میزان مورد نیاز دی اکسید کربن در محیط گلخانه، حدود ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ ppm است. پس با استفاده از ابزارهای مناسب، این مقدار را باید در محیط گلخانه حفظ کنید و شرایط خوبی برای تولید محصولات صادراتی فراهم کنید.

رطوبت مورد نیاز برای محیط گلخانه چه مقدار است؟

یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در محیط گلخانه، که حتما باید توسط کشاورزان حفظ شود، میزان رطوبت موجود در محیط گلخانه است. میزان رطوبت نسبی در گلخانه، حدودا ۷۵ الی ۸۰ درصد است. اگر رطوبت محیط گلخانه از حد مشخص شده، کمتر یا بیشتر شود، باعث بوجود آمدن بیماری‌های قارچی و باکتریایی در محصول می‌شود. همچنین رطوبت نامناسب، باعث میشود، گلهای محصول ریزش کنند. همچنین pH مورد نیاز برای گلخانه، حدود ۷ می‌باشد.

 

شرایط انبار نگه داری فلفل دلمه صادراتی گلخانه ای

بعد از گذشت ۶ الی ۱۰ هفته از ابتدای کشت تا برداشت محصول، باید محیط مناسبی را برای نگه داری محصول انتخاب کرد. دما و رطوبت انبار نگه داری، باید به صورت متعادل و مناسب باشد، در غیر اینصورت، فلفل دلمه ای در آن سفت می‌شود. فلفل دلمه صادراتی رنگی باید در دمای ۷-۸ درجه و فلفل دلمه صادراتی سبز در درمان ۱۰ دجه و رطوبت ۹۰ درصد نگهداری شود.

حساسیت فلفل دلمه ای نسبت و به شرایط و اهمیت بسته بندی اصولی

بسته بندی فلفل دلمه رنگی صادراتی از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که فلفل دلمه ای نسبت به تغییرات دمایی حساس است و باید در شرایط خاص حمل و جابجا شود. شرایطی که باید برای حمل آن در نظر گرفته شود، جلوگیری از گرم و سرد شدن این محصول است. بنابراین برای بسته بندی محصولات صادراتی خود، به شرکت‌های بازرگانی معتبر اعتماد کنید.

مایع دستشویی-مایع دستشویی توفیری -خرید مایه دستشویی-ایلیا تجارت -Iliyatejarat

مایع دست توفیری

خرید اینترنتی مایع دستشویی با رایحه های خوشبو و قیمت انواع مایع دستشویی کرمی، فومی، ضد حساسیت و ضد عفونی کننده

آدرس دفتر

سه راه آذری -خیابان سبحانی

-نبش کوچه زارع -ساختمان

بانک ملت -طبقه 4 واحد 26

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه

9:00 الی17.00 

پنجشنبه9:00 الی15.00 

تماس با ما

09122285291:Phone

021-55139025

Email: REZARAZI@gmail.com

error: Content is protected !!