خرید بادام

A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN

ایران یکی از تولیدکنندگان بادام در منطقه به شمار می رود که بیشتر نیاز بازار مصرف خود را از طریق تولید داخلی تامین می کند. البته بخشی از نیاز کشور نیز از طریق واردات و حتی قاچاق این محصول برطرف می شود. معروف ترین مراکز تولید این محصول در ایران را می توان شهرهای سامان و بن شهرکرد استان چهارمحال بختیاری دانست که نوع مامایی و پوست کاغذی و سنگی این منطقه شهرتی جهانی دارد و سالانه مقادیر بسیار بالایی از آن در بازار توزیع شده و به فروش می رسد. با رشد و گسترش سطح اراضی زیر کشت این محصول در استان چهارمحال بختیاری فرصت مناسبی برای صادرات گسترده این محصول به دیگر کشورها از جمله کشورهای همسایه غربی، حاشیه ی خلیج فارس و هند به وجود آمده است. علاوه بر استفاده های غذایی بالا در ایران، این محصول یکی از آجیل و خشکبارهای سنتی ایران است که همه ساله بازار فروش عمده بادام درختی بسیار پر رونق می باشد. نوع مامایی به دلیل کیفیت بالایی که دارد بسیار مورد توجه بازرگانان قرار گرفته و همه ساله بازار خرید و فروش بقادام مامایی و سنگی در این منطقه بسیار پر رونق است. خرید بادام در ایران بازار پررونقی دارد و افراد زیادی به دنبال خرید و فروش عمده بادام در ایران هستند، برای خرید بادام به صورت عمده می توانید وارد سایت یا اپلیکیشن باسکول شده و بدون هیچ واسطه ای با فروشندگان عمده و کشاورزان ارتباط برقرار کنید. همچنین شما این امکان را دارید که یک درخواست خرید بادام با اطلاعاتی مانند حجم سفارش، نوع بادام و غیره در سایت ثبت کنید تا فروشندگان در مدت زمان بسیار کوتاهی با شما ارتباط برقرار کنند.

خرید عمده بادام

بهترین زمان برای خرید عمده بادام از دست تامین کنندگان و کشاورزان بلافاصله پس از فصل برداشت این محصول در پایان فصل تابستان و انجام پوست گیری این محصول است، در این فصل به علت فراوانی محصول و عرضه بالا به بازار، بهترین موقعیت برای خرید عمده بادام درختی می باشد. به علت عرضه زیاد در این فصل معمولا قیمت عمده بادام در پایین ترین میزان خود قرار دارد. بیشتر صادر کنندگان و خریداران عمده از این فرصت برای خرید عمده بادام استفاده کرده و این محصول را وارد بازارهای مصرف می کنند. در این فصل عرضه و فروش این محصول با پوست و بدون پوست به صورت مغز در انواع سنگی و مامایی نیز رونق بالایی دارد.

قیمت بادام

بادام دارای انواع مختلفی مانند بادام درختی، بادام ، بادام زمینی است که نرخ بادام های ذکر شده با یکدیگر متفاوت است. قیمت بادام درختی به نسبت اینکه بادام با پوست یا بدون پوسته باشد، متفاوت است. معمولا کیفیت بادام، اندازه، نوسانات ارز، محصول سال بودن، فصل برداشت، زمان خرید بادام، حجم سفارش، طعم بادام، کیفیت مغز بادام و پوچ نبودن آن از جمله مهم ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر روی قیمت روز بادام است. همچنین بادام به صورت بو داده، ساده و طعم دار در بازار توزیع می شود که قیمت هر یک از این بادام ها متفاوت است و امکان ذکر نرخ بادام به صورت دقیق و ثابت وجود ندارد. همچنین بسته بندی یا فله بودن نیز بر روی نرخ بادام به صورت مستقیم تاثیر دارد.

قیمت روز بادام

اطلاع از قیمت روز بادام، لازمه کار تمامی افرادی است که به نحوی کسب و کارشان به بادام مربوط است، اگر می خواهید در زمینه فعالیتی خودتان موفق باشید، باید قیمت روز انواع بادام را به صورت لحظه ای دنبال کنید. قیمت روز بادام به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که در بالا به تمامی آنها اشاره شد، بنابراین قیمت روز بادام به صورت ثابت نیست و ممکن است به صورت دائم با کاهش یا افزایش همراه باشد. برای اطلاع از قیمت روز بادام به صورت دقیق و لحظه ای، بهتر است که با توزیع کننده اصلی به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنید، در این راستا می توانید از بازار باسکول کمک بگیرید و در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعاتی مانند قیمت روز انواع بادام را از فروشندگان عمده مربوطه بدست آورید.

قیمت بادام درختی 1400

بادام درختی یکی از محبوب ترین نوع بادام در کشور است که بازار فروش پر رونقی دارد و سرانه مصرف بسیار بالایی دارد. قیمت بادام درختی 1400 به موارد مختلفی مانند اندازه بادام، کیفیت مغز بادام، نازک بودن پوست چوبی، میزان تقاضا، فصل برداشت، هزینه حمل و نقل، بسته بندی  و غیره بستگی دارد، بنابراین نمی توان قیمت بادام درختی 1400 را به صورت دقیق و ثابت بیان کرد. بادام درختی به صورت های مختلفی با پوسته یا بدون پوسته، بادام درختی شور یا ساده و بادام درختی فله و بسته بندی در بازار موجود است که قیمت بادام درختی 1400 در هر یک موارد گفته شده متفاوت است. قیمت بادام درختی 1400 در فصل برداشت محصول که معمولا اواخر تابستان است به پایین ترین حد خود می رسد. لازم به ذکر است که اطلاع از قیمت بادام درختی 1400 لازمه کار افرادی است که در زمینه فروش عمده یا صادرات بادام درختی فعالیت دارند، این افراد باید به صورت لحظه ای قیمت بادام درختی 1400 را دنبال کنند و فاکتورهای تاثیرگذار بر روی آن را مورد بررسی قرار دهند. نرخ تورم و نوسانات ارز نیز بر روی قیمت بادام درختی 1400 تاثیر دارند، که این موضوع به دلیل صادراتی بودن بخشی از بادام تولید شده در کشور می باشد، همچنین قیمت و هزینه نگهداری دستگاه هایی که برای پوست گیری بادام مورد استفاده قرار می گیرد، افزایش چشمگیری داشته است و به تبع قیمت بادام درختی 1400 نیز بالاتر رفته است. دقت داشته باشید که اگر بادام درختی را از کشاورز به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای خریداری کنید، قطعا قیمت بادام درختی 1400 خریداری شده پایین تر خواهد آمد، در واقع حذف این واسطه ها برای هر دو طرف معامله صرفه اقتصادی به همراه خواهد داشت. بهترین راه برای اطلاع از قیمت بادام درختی 1400، برقراری ارتباط با افرادی است که در زمینه خرید و فروش عمده بادام فعالیت دارند، سایت باسکول این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا به صورت مستقیم با این افراد ارتباط برقرار کرده و قیمت بادام درختی 1400 را استعلام بگیرید.

خرید بادام مستقیم از تولید کننده

انواع بادام یکی از پرفروش ترین خشکبارهای موجود در ایران است که ایران به دلیل شرایط آب و هوایی، شرایط کشت و رشد درخت آن را داشته و میزان بالایی تولید دارد، با این وجود خرید بادام دارای بازار بسیار فعالی است و همواره سود زیادی برای افرادی که در زمینه خرید و فروش بادام فعالیت می کنند، به همراه دارد. مغز بادام ارزش غذایی بالایی دارد و استفاده از آن برای پیشگیری و حتی بهبود برخی از بیماری ها مانند دیابت نوع 2، بهبود سیستم گوارشی، کم خونی، سلامت پوست و مو، افزایش سلامت قلب و غیره توصیه می شود. همین موضوع باعث شده است تا خرید بادام روند صعودی داشته باشد و افراد زیادی به دنبال خرید بادام به صورت عمده و خرده باشند. برای خرید انواع بادام با کیفیت می توانید وارد سایت باسکول شده و بعد از اعتبارسنجی فروشندگان این محصول، بهترین فروشنده بادام را پیدا کنید، البته امکان این را دارید که یک درخواست خرید بادام در بازار باسکول ثبت کنید و منتظر بمانید تا فروشندگان در کوتاه ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کنند.

m1mC7nYymsCpKyXz1ezh6SsVpq5kdE80bBkdxmYg - خرید بادام

قیمت بادام چقدر است

ارزش غذایی بالا و طعم جذاب بادام باعث شده است که افراد زیادی تمایل به خرید آن داشته باشند، در حال حاضر بادام به صورت فله یا بسته بندی در بازار موجود است که به تبع قیمت بادام بسته بندی شده بالاتر می باشد. بادام یکی از اقلام آجیل در ایران است که فروش نسبتا بالایی نیز دارد. بادام در مناطق سردسیر رشد می کند و ایران پتانسیل تولید و پرورش آن را دارد و بخش قابل توجهی از بادام موجود، تولید داخل است و بخشی از آن به صورت قاچاق وارد کشور شده است. با توجه به اینکه بخشی از این محصول وارداتی است، قیمت دلار و نوسانات ارز به صورت مستقیم بر روی قیمت بادام تاثیر دارد و همین موضوع باعث شده است که قیمت بادام در چند سال اخیر روند تصاعدی داشته باشد. با وجود اینکه قیمت بادام اخیرا افزایش پیدا کرده است، این محصول همچنان مشتریان خودش را دارد و همچنان برخی از افراد بدون در نظر داشتن قیمت بادام به دنبال خرید آن هستند. با توجه به اینکه این محصول در آجیل ها نیز وجود دارد، در عید نوروز نرخ بادام به بالاترین حد خود می رسد. میزان واردات و تقاضا نیز بر روی قیمت بادام به صورت مستقیم تاثیر می گذارد. فاکتورهای مختلفی مانند کیفیت بادام ، هزینه حمل و نقل، بسته بندی، کشور وارد کننده، رنگ، اندازه، طعم و نوع بادام بر روی قیمت تاثیر دارد. با توجه به موارد گفته شده و اینکه قیمت دلار در کشور ما ممکن است به صورت لحظه ای تغییر پیدا کند، نمی توان قیمت را به صورت دقیق بیان کرد.

خرید بادام زمینی

بادام زمینی یکی از با ارزش ترین مغزهای موجود در دسته خشکبار است که از آن برای مصارف خوراکی، صنعتی و بهداشتی استفاده می شود. از بادام زمینی نه تنها در تهیه غذاهای مختلف استفاده می شود بلکه به دلیل ارزش غذایی بالا می توان به عنوان یک میان وعده آن را مصرف کرد، بخشی از بادام زمینی نیز برای فرآیند روغن گیری به کارخانه های مربوطه ارسال می شود. بنابراین می توان گفت که تقاضا برای خرید بادام زمینی بسیار زیاد است و بازار خرید و فروش عمده بادام زمینی، رونق بسیار زیادی دارد و همواره افراد زیادی به دنبال سرمایه گذاری در زمینه خرید بادام زمینی به صورت عمده هستند. در چند سال اخیر خرید بادام زمینی از کشورهای خارجی کمتر شده است، که این موضوع به دلیل پیشرفت و افزایش تولید داخلی بادام زمینی می باشد. در حال حاضر خرید بادام زمینی به صورت آنلاین و حضوری صورت می گیرد که روش آنلاین تا حد زیادی در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند و شما می توانید با چند کلیک ساده خرید بادام زمینی را انجام دهید. بازار باسکول در چند سال اخیر یک اجتماع بزرگ از فروشندگان عمده تشکیل داده است که بخشی از آنها به فعالیت در زمینه خرید و فروش بادام زمینی مشغول هستند و شما می توانید برای خرید عمده بادام زمینی به صورت مستقیم با این افراد ارتباط برقرار کنید. همچنین شما برای خرید بادام زمینی می توانید یک درخواست خرید بادام زمینی در سایت ثبت کنید و منتظر بمانید تا فروشنده عمده، در کوتاه ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کند. همچنین شما می توانید از چندین فروشنده عمده استعلام قیمت بادام زمینی بگیرید و در بهترین فروشنده را انتخاب کنید.

قیمت بادام آجیلی

بادام آجیلی به دو صورت با پوست و بدون پوست در بازار توزیع می شود که قیمت بادام آجیلی بدون پوسته بیشتر می باشد. بخشی از بادام آجیلی موجود در بازار تولید داخلی است که آستانه اشرفیه بیشترین میزان را در این خصوص به خود اختصاص داده و بخش دیگر نیز وارداتی است، با توجه به اینکه میزان اندکی بادام آجیلی از کشورهای دیگر تامین می شود، قیمت دلار و نوسانات ارز به صورت مستقیم بر روی قیمت بادام آجیلی تاثیر خواهد داشت. فاکتورهای دیگری مانند کیفیت بادام آجیلی ، اندازه، رنگ، تازه بودن، بسته بندی و غیره نیز بر روی قیمت بادام آجیلی تاثیر دارند، به همین دلیل قیمت بادام آجیلی موجود در بازار ممکن است با یکدیگر تفاوت زیادی داشته باشد و به همین دلیل نمی توان قیمت ثابتی برای انواع آن بیان کرد، همچنین میزان خرید بادام آجیلی و تقاضا بر روی قیمت تاثیرگذار است. برای اطلاع از قیمت می توانید با صدها فروشنده عمده که در زمینه خرید و فروش عمده بادام آجیلی در بازار باسکول فعالیت دارند، ارتباط برقرار کرده و قیمت بادام آجیلی عمده را از آنها استعلام بگیرید.

قیمت مغز بادام

مغز بادام نیز از جمله خشکبارهایی است که به دلیل ارزش غذایی بالا و طعم لذیذ، نظر مشتریان بسیار زیادی را به سمت خود جلب کرده است. مغز بادام به صورت فله در خشکباری ها و یا به صورت بسته بندی در فروشگاه های مواد غذایی موجود است که به تبع قیمت نوع بسته بندی شده آن بالاتر است. موارد متعددی مانند کیفیت بادام، اندازه بادام، حجم سفارش، رنگ بادام، میزان تقاضا، فصل برداشت بادام و غیره بر روی قیمت مغز بادام تاثیر دارند. قیمت مغز بادام در حدود یک ماه بعد از فصل برداشت بادام، به پایین ترین حد می رسد و افراد زیادی به دلیل همین کم بودن قیمت مغز بادام، در این فصل اقدام به خرید مغز بادام به صورت عمده کرده  و آن را در زمان مناسب و با قیمت بالاتر به فروش می رسانند. همه مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم، نشان دهنده متغیر بودن قیمت مغز بادام است، بنابراین این امکان وجود ندارد که قیمت مغز بادام را به صورت دقیق برای شما ذکر کنیم و بهترین راه این است که شما هنگام خرید و فروش بادام، قیمت مغز بادام را به صورت لحظه ای پیدا کنید. افرادی که به دنبال خرید مغز بادام هستند باید قیمت مغز بادام را از توزیع کنندگان و فروشندگان عمده استعلام بگیرند، سایت باسکول این امکان را در اختیار شما قرار میدهد و شما می توانید با چند کلیک ساده با افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند، بدون هیچ واسطه ای ارتباط برقرار کرده و از قیمت مغز بادام مطلع شوید.

قیمت بادام کوهی

بادام کوهی یکی از انواع درخت های بومی ایران به حساب می آید و سالانه مقادیر بسیار زیادی از آن در بازار به صورت با پوسته سخت یا بدون پوسته و مغز شده توزیع می شود. ایران جزء کشورهای برتر تولید بادام کوهی در جهان به حساب می آید. بادام کوهی به صورت فله یا بسته بندی به فروش می رسد که قیمت بادام کوهی فله ارزان تر از نوع دیگر است، افرادی که به دنبال خرید و فروش عمده بادام کوهی هستند، باید توجه داشته باشند که با خرید بادام کوهی از کشاورز یا توزیع کننده اصلی، میتوانند قیمت بادام کوهی را تا حد زیادی به نسبت خرید از واسطه ها پایین تر آورده و سود بیشتری برای شما به همراه داشته باشد. همچنین دقت داشته باشید که قیمت مغز بادام کوهی به نسبت بادام کوهی با پوست، بالاتر است. برای اطلاع از قیمت بادام کوهی می توانید وارد سایت یا اپلیکیشن باسکول شده و به صورت مستقیم با افرادی که در زمینه فروش عمده بادام کوهی فعالیت دارند، ارتباط برقرار کنید و از آنها قیمت بادام کوهی را به صورت دقیق استعلام بگیرید.

قیمت بادام تلخ

بادام تلخ یکی از انواع بادام است که از آن به صورت مستقیم استفاده نمی شود، چرا که این بادام دارای یک نوع سم است که مصرف چند عدد از آن باعث مسمومیت می شود و افراد اکیدا باید از مصرف آن خودداری کنند. معمولا از بادام تلخ برای مصارف بهداشتی و روغن گیری استفاده می شود، روغن بادام تلخ خواص دارویی بسیار زیادی دارد و استفاده از آن برای سلامت پوست و مو توصیه می شود. قیمت بادام تلخ در صورتی که شما آن را از کشاورز به صورت مستقیم خریداری کنید، تا حد زیادی کاهش پیدا می کند و شما می توانید در هزینه خود تا حد زیادی صرفه جویی کنید. مهم ترین عامل تاثیرگذار بر روی قیمت بادام تلخ، روغنی بودن آن است و هرچه بادام چرب تر باشد، قیمت بادام تلخ بالاتر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت بادام تلخ می توانید از فروشندگان عمده این محصول که در بازار باسکول حضور دارند، کمک گرفته و قیمت بادام تلخ را از آنها استعلام بگیرید.

قیمت خلال بادام

از خلال بادام برای تهیه دسر و غذاهای مختلفی استفاده می شود. قیمت خلال بادام به نسبت مغز بادام بیشتر است و این موضوع به دلیل فرایند و هزینه نیروی انسانی می باشد. قیمت خلال بادام به نسبت اینکه محصول به صورت بسته بندی یا فله در اختیار شما قرار بگیرید متفاوت است و به تبع قیمت خلال بادام بسته بندی شده بیشتر می باشد. همچنین فاکتورهایی مانند حجم سفارش، تازه بودن، رنگ خلال بادام و غیره نیز بر روی قیمت خلال بادام تاثیر دارند. برای اطلاع از قیمت خلال بادام به صورت دقیق، می توانید از فروشندگان حاضر در بازار باسکول کمک بگیرید.

خرید بادام ایرانی

بادام ایرانی به واسطه ارزش غذایی بالا و طعم جذابی که دارد، نظر افراد زیادی را به سمت خودش جلب کرده است و در حال حاضر به عنوان یکی از اقلام پرفروش در دسته مغز و خشکبار به حساب می آید. خرید بادام ایرانی به دو صورت مغز شده و با پوسته انجام می شود که هر دو آنها با طعم های مختلفی در بازار موجود می باشند. بازار خرید بادام درختی و زمینی رونق زیادی دارد و در فصل برداشت، سود خوبی را برای کشاورزان و فروشندگان عمده به همراه دارد. برای خرید بادام درختی می توانید از پلتفرم های آنلاین معتبر مانند باسکول کمک بگیرید و صدها فروشنده بادام را با چند کلیک ساده مشاهده کنید. همچنین می توانید یک درخواست خرید بادام درختی در سایت یا اپلیکیشن باسکول ثبت کنید تا فروشنده عمده با شما ارتباط برقرار کند.

خرید و فروش بادام صادراتی با بهترین کیفیت

بازار تولید و خرید و فروش عمده بادام یکی از بازار های مهم کشاورزی در استان های غربی و کوهستانی ایران مانند استان های کهکیلویه و بویر احمد، چهار محال بختیاری، کرمانشاه و کردستان  است که در مناطق سردسیر ایران در کنار سایر محصولات تولید می شود و از صرفه بالایی نیز برخوردار است. پرورش این محصول در میان اهالی و کشاورزان مناطق کوهستانی ایران از پیشینه ی زیادی برخوردار بوده است. عمر بالا و ثمر دهی خوب این محصول از مهم ترین دلایل محبوبیت پرورشو کشت آن است. کیفیت نوع ایرانی بالاست و دارای طعم و مزه ی بسیار بهتری نسبت به نوع خارجی و وارداتی دارد که همین دلیل ویژه ای برای مصرف کنندگان ایرانی است که نسبت به خرید بادام ایرانی اقدام کنند. خرید و فروش بادام در قطب های تولید این محصول مانند استان های همدان (تویسرکان) و فارس (اقلید و بوانات) و کرمان (بافت و..) یکی از مهم ترین منابع درآمدی کشاورزان و بهره برداران در این مناطق است.

قیمت بادام صادراتی

کیفیت بالای تولید در مناطقی مانند شهرستان سامان استان چهارمحال بختیاری باعث شده است که راه برای ورود به بازارهای جهانی این محصول هموارتر شود و فرصت تجارت خارجی برای بازرگانان این منطقه به خوبی فراهم گردد. نرخ بادام صادراتی به عوامل مختلفی همچون سایز محصول، نوع واریته آن (سنگی، مامایی و…) و همچنین درجه کیفی آن بستگی دارد. معمولا در اوایل فصل برداشت قیمت بادام صادراتی از سوی باغداران و فعالان این حوزه و براساس قیمت دلار تعیین می شود.

فروش بادام صادراتی

تولید و خرید و فروش عمده بادام در ایران سابقه ای بسیار زیادی دارد و کشاورزان زیادی در مناطق سردسیر سراسر ایران به تولید این محصول اشتغال دارند. این محصول از تولیدات سنتی ایران بوده که تولید و مصرف آن از دیرباز میان ایرانیان رواج داشته است. این محصول یکی از شناخته شده ترین محصولات کشاورزی در جهان است که به عنوان خشکبار جایگاه ویژه ای در سبد تغذیه ای مردم جهان دارد از همین رو بازار خرید و فروش جهانی این محصول نیز بسیار پر رونق می باشد. در سال های اخیر با رشد تولید این محصول در کشور با استفاده از روش های نوین و استفاده از واریته های برتر، خرید و فروش بادام صادراتی با رشد تصاعدی همراه بوده و راه را برای ورود به بازار های صادراتی در کشورهای منطقه باز می کند. با توجه به کیفیت بالای محصول ایرانی و کشت ارگانیک آن، مشتریان اروپایی نیز نسبت به خرید بادام صادراتی ایران ابراز علاقه می کنند و بار ایرانی در قالب های مغز خام و یا به صورت خشکبار وارد بازار های این کشور ها می شود.

خرید و فروش بادام درختی

فروش بادام در شکل های مختلفی مانند خرید و فروش مغز خام یا با پوست و یا تازه انجام می شود که با توجه به نیاز مشتریان و فرهنگ استفاده در بازار انجام می شود. این محصول یکی از ارزشمند ترین محصولات باغی در ایران می باشد که بیشتر در مناطق سردسیر و پرآب با شرایط کوهستانی رشد می کند. میزان تغذیه با آب و خاک و میزان منابع مغذی بر میزان باردهی و کیفیت تاثیرگذار است. به طور مثال نرخ بادام شهرکرد و منطقه سامان با قیمت عمده بادام استان فارس بسیار متفاوت است که مهمترین دلیل آن میزان درجه ی کیفی محصول می باشد. در حال حاضر استان های چهارمحال بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، اصفهان، همدان، آذربایجان شرقی و فارس از تولید کنندگان بزرگ این محصول در ایران هستند که شرایط مناسب آب و هوایی برای کشت این محصول را دارا می باشند و از قطب های مهم خرید و فروش عمده بادام نیز به شمار می روند. شرکت های زیادی سالانه به پخش عمده این محصول در بازار عمده فروشی ایران مشغول به خرید و فروش عمده بادام هستند و برای مصارف خانگی و شیرینی پزی ها در قالب خلال بادام و برای مصارف آجیل و خشکبار به صورت مغز به بازار عرضه می کنند.

فروش عمده بادام بدون واسطه با بهترین قیمت

با توجه به نوع مصرف این محصول در بازار و تفاوت مصرف کنندگان، انواع مختلفی به بازار عرضه و خرید و فروش می شود. مغز این محصول برای مصارف خشکبار و خانگی و به صورت خلال و پوست گرفته شده صنعتی برای کارخانه های تولید کیک و کلوچه، شیرینی پزی ها و.. عرضه می شوند. بسیاری از مصرف کنندگان عمده به دنبال راهی برای خرید عمده بادام به صورت مستقیم و بدون واسطه هستند تا با بهترین قیمت اقدام به خرید محصول کنند و از دادن درصد به واسطه های اضافی خودداری کنند. نوع مامایی و سنگی در بازار به صورت فله نیز به فروش میرسد. بسیاری از تولیدکنندگان و کشاورزانی که میزان تولید کمی دارند محصول خود را به صورت فله به فروشگاه ها عرضه می کنند تا وارد بازار مصرف شود.

قیمت بادام در سال 1400

بادام ایرانی یکی از انواع پرطرفدار بادام است، در حال حاضر شهرستان سامان واقع در استان چهارمحال و بختیاری، بزرگترین تولید کننده بادام در کشور به حساب می آید، کیفیت بادام در این منطقه به حدی است که برخی از کشورهای خارجی مانند هند نیز به یکی از خریداران این محصول تبدیل شده است، سالانه مقادیر قابل توجهی از بادام به کشورهای دیگر صادر می شود. اطلاع از قیمت بادام در سال 1400 برای شرکت های صادراتی و فروشندگان عمده این محصول، الزامی است و این افراد باید به صورت لحظه ای و دقیق قیمت بادام در سال 1400 و عوامل موثر بر روی آن را مورد بررسی قرار دهند. فاکتورهایی مانند کیفیت، فصل برداشت، اندازه بادام، هزینه حمل و نقل، با پوسته یا بدون پوسته بودن بادام و غیره بر روی قیمت 1400 تاثیر مستقیم دارند. برای اطلاع از قیمت بادام مامایی 1400 می توانید وارد سایت یا اپلیکیشن باکسول شده و از فروشندگان عمده این محصول، استعلام قیمت بگیرید.

قیمت بادام خام

بادام خام به دو صورت با پوست و بدون پوسته در بازار موجود است که قیمت بادام خام بدون پوست بالاتر از نوع دیگر می باشد. همچنین بادام خام به دو صورت بسته بندی و فله در بازار توزیع می شود که در این مورد نیز قیمت بادام بسته بندی شده بالاتر از نوع فله است و این موضوع به دلیل هزینه ای است که برای نیروی انسانی و دستگاه ها پرداخت شده است. برای اطلاع از قیمت بادام خام به صورت عمده می توانید از بازار باسکول کمک گرفته و بعد از ثبت نام در سایت باسکول، از افرادی که در زمینه خرید و فروش عمده در سایت باسکول فعالیت دارند، قیمت را استعلام بگیرید.

بیشترین میزان خرید و فروش

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، فاکتورهای زیادی وجود دارند که باعث تغییر قیمت روز نوع سنگی می شوند، ممکن است شما قیمت روز را از چندین فروشنده مختلف استعلام بگیرید و در نهایت با قیمت های مختلفی رو به رو شوید، که این تفاوت قیمت روز به دلیل کیفیت، اندازه و موارد ذکر شده در بالا می باشد. اگر شما هم در زمینه خرید و فروش فعالیت می کنید، باید اطلاعات دقیقی در خصوص قیمت روز داشته باشید، در این خصوص می توانید از سایت باسکول کمک بگیرید و از فروشندگان عمده و کشاورزان به صورت مستقیم استعلام بگیرید.

قیمت انواع بادام امسال چقدر است؟

نوع پوست کاغذی یکی از انواع بادام زود گل است که به واسطه همین ویژگی در مناطق گرمسیری به دست می آید. با توجه به اینکه پوسته این نوع بادام با دست قابل شکستن می باشد، افراد زیادی تمایل به خرید آن دارند و می توان گفت که بازار خرید فروش عمده و خرده بادام رونق بالایی دارد. برای اطلاع از آخرین قیمت بادام، وارد سایت یا اپلیکیشن باسکول شده و از صدها فروشنده عمده که در باسکول حضور دارند، قیمت بادام را استعلام بگیرید.

عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، نوع درختی یکی از انواع بادام تولید شده در داخل کشور است که طرفداران بسیار زیادی دارد. قیمت بادام به مواردی مانند کیفیت بادام، اندازه، طعم، میزان تقاضا، فصل برداشت و حجم سفارش بستگی دارد و هر یک از این فاکتورها می تواند باعث کاهش یا افزایش قیمت بادام در کشور شوند. برای بدست آوردن نرخ روز بادام به صورت دقیق، وارد سایت یا اپلیکیشن باسکول شده و با صدها فروشنده عمده که در سایت باسکول حضور دارند، بدون هیچ واسطه ای ارتباط برقرار کرده و قیمت را از آنها استعلام بگیرید.

قیمت بادام 1400 در بازار

برای اطلاع از آخرین قیمت بادام 1400 در بازار می توانید از فروشندگان عمده حاضر در باسکول استعلام بگیرید. بادام مامایی و پوست کاغذی از انواع و ارقامی است که در سال های اخیر با استقبال زیادی از سوی خریداران بادام در بازار عمده و خرده روبرو شده است. تقاضا برای خرید نوع پوست کاغذی به دلیل نسبت مغز به پوسته بالاتر و سهولت در استفاده بسیار بیشتر شده است و همین دلیلی برای استفاده کشاورزان از این گونه برای پرورش شده است. باید توجه کرد بیشترین میزان مصرف این نوع محصول در خشکبار و آجیل است. رشد تولید بادام پوست کاغذی در سال های گذشته تا کنون روندی صعوی داشته و خرید و فروش عمده بادام پوست کاغذی به نسبت دیگر ارقام نیز رشد خوبی داشته است.

  بادام به دلیل اینکه دارای سطح بالایی از مواد مغذی ، چربی های غیر اشباع، ویتامین ها، و مواد معدنی ای که می باشد یک خوراکی مغزی محسوب می شود. این دانه منبع سرشاری از ویتامین های B و E بوده و علاوه بر این دارای سطح بالایی از مواد معدنی است.

بادام خواص مهم تری نیز دارد که عبارتند از: کاهش چربی شکم،رفع بیماریهای قلبی،کاهش کلسترول،کاهش التهاب،افزایش کیفیت کلی رژیم غذایی، متعادل شدن باکتری های بدن،کنترل قند خون،مبارزه با سرطان،بهبود وضعیت دندان ها. همچنین بادام برای گیاه خواران نیز بسیار مفید می باشد، زیرا سرشاز از کلسیم،منیزیم،فیبر است و یکی از منابع مهم پروتئین محسوب می شود.

اگر میخواهید با انواع این دانه ی ارزشمند بیشتر آشنا شوید ما را دنبال کنید.

آشنایی با انواع بادام درختی

بادام پوست کاغذی

بادام پوست کاغذی یکی از آجیل ها جذاب و دوست داشتنی است که پوسته ی چوبی آن نازک است و استحکام پوسته ی اصلی اش را ندارد از این رو با فشار کمی ره سادگی می شکند و دانه اش به راحتی جدا می شود. به همین دلیل خاطر این بادام به بادام پوشت کاغذی معروف است. به این بادام همچنین بادام منقا  هم  گفته می شود. بادام پوست کاغذی یکی از جذاب ترین خشکبار ایران است و بصورت شور، بوداده و خام در آجیل استفاده شده و از یکی از پرطرفدار ترین آجیل ها می باشد.

بادام مامایی

یکی از انواع بادام، بادام مامایی می باشد که طرفداران و صادرات زیادی هم دارد. درخت بادام مامائی به اصطلاح دیرگل بوده و مقاوت زیادی در برابر آفت ها دارد ولی از طرفی میوه آن زودرس است. پوسته ی آن نیز نسبت به بادام های دیگر نازک تر است.

این نوع بادام در صنایع غذایی به صورت پودر و خلال استفاده شده و در آجیل بصورت شور و خام استفاده می گردد. از بادام مامایی به دلیل چربی خوبی که دارد در تولید صابون و انواع لوازم آرایشی بهداشتی استفاده می شود.

منشأ تولید بادام مامایی ایران می باشد که در انواع آجیل با پوست یا بصورت مغز استفاده می شود

بادام سنگی

بادام سنگی، همان طور که از اسم آن معلوم است دارای پوست مستحکمی می باشد که برای رسیدن به مغز آن حتما باید شکسته شود. یکی از مزیت های درخت بادام سنگی این است که مقاومت خوبی در مقابل کم آبی دارد و  به همین دلیل در باغ های کشت دیمکاشته می شود. این بادام بصورت شور و تفت داده شده در آجیل استفاده می شود و  همچینین در صنایع دارویی و غذایی کاربرد فراوان دارد.

بادام ربیع

این نوع درخت بادام هم مثل بادام مامایی مقاوت زیادی نسبت به آفت و سرمازدیگی دارد.

بادام ربیع هم به عنوان آجیل به صورت خام و تفت داده شده مورد استفاده قرار گرفته و علاوه بر این این نوع بادام در شیرینی پزی هم مصرف می شود.

بادام منقا

این نوع بادام نه تنها زودگل  است بلکه مغز آن دارای طعمی شیرین، ملایم و خوشمزه ای دارد.  بادام منقا دارای رنگ قهوه ای روشن و پوست های نازک است و به راحتی شکسته می شود .

بادام سفید

این نوع بادام بسیار زود گل است و مغز سفید، ترد و خوشمزه ای دارد. از این رو یکی از جذاب ترین انواع بادام نزد مشتریان است و در بازار هم نسبت به انواع دیگر بادام ارزش بیشتری دارد.

این نوع بادام بیشتر به عنوان آجیل به صورت خام و تفت داده شده میباشد. همچنین برای تزیین انواع کیک و شیرینی استفاده می شود.

بادام تلخ

درخت این نوع بادام به دلیل مقارن بودن در برابر آفات و امراض به عنوان پایه سایر انواع بادام های شیرین استفاده می شود.

این نوع بادام جهت گردافشانی برای از بین بردن آفات سایر درختان و صنایع دارویی و بهداشتی مورد استفاده قرار می کیرد. شاید جالب باشد بدانید که این نوع بادام طبق یک دستورالعمل خاصی شیرین می شود و حتی بوداده ی آن به عنوان آجیل مصرف می گردد که طعم بسیار خوشمزه ایی دارد.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

هیچ نظری وجود ندارد

  درباره ما

  شا میتوانید هر روزه بهترین و جدید ترین مطالب روز دنیا را در ایلیا تجارت نانو رز مشاهده کنید ،لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

  آخرین مطالب

  آخرین اخبار ها را دریافت کنید

  در خبرنامه ی هفتگی ما عضو شوید

  مایع دستشویی-مایع دستشویی توفیری -خرید مایه دستشویی-ایلیا تجارت -Iliyatejarat

  مایع دست توفیری

  خرید اینترنتی مایع دستشویی با رایحه های خوشبو و قیمت انواع مایع دستشویی کرمی، فومی، ضد حساسیت و ضد عفونی کننده

  آدرس ما:

  آدرس:سه راه آذری-خیابان سبحانی

  نبش کوچه زارع -ساختمان بانک

   ملت-طبقه 4-واحد 26

  موبایل:09122285291

  تلفن :55139025-021


  ساعات کاری ما:

  شنبه تا چهارشنبه

  17:00 الی 9:00

   

  پنجشنبه

  9:00 الی15.00 

  error: Content is protected !!