تولید کننده لباسشویی

A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN

معرفی پودر ماشین لباسشویی

پودر لباس‌شویی یا  شوینده لباس، نوعی ماده تمیز کننده ااست که برای تمیز کردن لباسو الیاف ها  استفاده می‌شود.

مواد شوینده لباس به صورت پودر و مایع تولید می‌شوند. مواد شوینده پودری از نظر حجم دو برابر بیشتر از شوینده‌های مایع به فروش می‌رسند.

انتخاب یک پودر ماشین لباسشویی مناسب شاید موضوعی نباشد که در طول روز دائماً ذهن شما را درگیر کند اما در زندگی روزمره ی خود نیاز به شناخت انواع مواد شوینده و انتخاب مناسب ترین شوینده برای لباس هایتان دارید.

انتخاب پودر لباسشویی خوب از شرکت ایلیا تجارت بهترین گذینه برای خرید است. زیرا قدرت لکه بری و درخشندگی بالایی دارد.

پودر لباسشویی شرکت ایلیا تجارت از سال 95 بهترین پودر ها را برای شما ارایه داده است.

به طور معمول ترکیبات موجود در مواد شوینده لباس حاوی تقریباً ۵۰٪ وزنی از مواد سازنده به عنوان عوامل کیلیت کننده، سورفکتانت ها به عنوان عامل پاک کنندگی و ایجاد کف، سفید کننده، آنزیم، ضد رسوب خاک، تنظیم کننده های کف ، مواد ضدخوردگی و.. هستند.

مایعات شوینده شرکت ایلیا تجارت لباس از محصولات تمیز کننده لباسشویی قدرتمندی هستند که قبل از شستشو روی لکه‌های سرسخت اعمال می‌شوند.

مایعات لباسشویی با استفاده از مواد تشکیل دهنده‌ای فرموله می‌شوند که عملکرد صحیح شستشو را بدون آسیب رساندن به محیط زیست فراهم می‌کنند. متداول‌ترین موادی که در ساخت مایعات لباسشویی استفاده می‌شود

پودر ماشین لباسشویی مناسب باید مخصوص انواع لباس و پارچه باشد. حاوی نرم کننده باشد. از این رو برای شستشوی لباس کودکان و نوزدان نیز مناسب می باشد.

بدون هیچگونه آسیب و ایجاد پوسیدگی در الیاف پارچه آلودگی ها را از بین خواهد ببرد. به لباس درخشندگی و لطافت بدهد.

یکی از نکته ی مهم در پودرهای ماشین این است که در دماهای مختلف آب کارایی داشته باشد و آنزیم های آن در رنج های دمایی ماشین لباسشویی عمل کنند.

 پودرهای ماشین همچنین نبایند به ماشین لباسشویی آسیب وارد کنند. که این مشکل همانطور که در بخش های بالایی گفته شود توسط مواد ضدخوردگی و ضد رسوب قابل حل است.

قبل از هر چیز باید بدانیم که پودر ماشین لباسشویی چیست و برای اولین بار در کجا تولید شده است. پودر ماشین لباسشویی نوعی مواد شوینده است که هر فردی به طور روزانه برای تمیز کردن لباس هایش از آن استفاده می کند.

از آنجایی که صابون قادر به پاک کردن باکتری و قارچ ها نبود و مردم به مواد شوینده ی قوی تری نیاز داشتند کم کم استفاده از پودر ماشین لباسشویی رواج پیدا کرد.

در واقع در هنگام خرید پودر لباسشویی مناسب باید به کاربرد آن توجه نمایید. میزان حلالیت در آب، آنزیم های موجود در پودر لباسشویی، میزان پاک کنندگی، قدرت لکه بری و رایحه مواد شوینده از مسائل مهمی است که در هنگام خرید باید به آن توجه نمایید.

ترکیبات به کار رفته در پودر ها با همدیگر کاملا متفاوت است و برخی از آنها تنها برای پارچه های سفید رنگ کاربرد دارند و در صورتی که برای پارچه های رنگی استفاده شود موجب بروز مشکلاتی از جمله ترکیب شدن رنگ ها می شود. پس قبل از خرید پودر ماشین لباسشویی حتما به نوع لباسی که قرار است آن را شست و شو دهید توجه داشته باشید و سپس اقدام به خرید نمایید.

با توجه به استفاده از آنزیم های قوی، ترکیبات شیمیایی قدرتمند و سفیدکننده در شوینده های پودری، بالاترین تمیز کنندگی و لکه بری از روی پارچه تنها با استفاده از پودرها انجام می پذیرد. لذا در صورتی که بین انتخاب پودر لباسشویی مناسب مردد هستید و لکه بری بالا جزو معیارهای انتخاب شماست، حتما پودری را انتخاب نمایید که قدرت لکه بری بالایی داشته باشد.

در برخی از مواقع علت بوی بد لباس پس از اتمام شستشو، مربوط به شوینده شما نیست بلکه به تجمع باکتری در داخل قطعات داخلی دستگاه برمی گردد. شما می توانید با استفاده از جرمگیر مخصوص که یکی از لوازم جانبی لباسشویی است، این مشکل را برطرف کنید.

پودر لباسشویی صادرات iliyatejarat ایلیا تجارت

پودر لباسشویی چه تفاوتی با پودر دستی داد؟

لباسشویی را می‌توان یکی از ضروری‌ترین و بهترین لوازم منزل محسوب کرد که بدون وجود آن، حقیقتاً زندگی دشوارتر می‌شود.

یکی از راه‌های مراقبت از لباسشویی‌ها، استفاده از پودر ماشین لباسشویی مرغوب است. این وسیله کاربردی نیز مانند هر وسیله دیگر به مراقبت و دقت در استفاده نیاز دارد تا مدت‌زمان بیشتر و مفیدتری بتوان از آن استفاده کرد

پودر ماشین لباسشویی به‌صورت اختصاصی برای این وسیله تولید می‌شود، به همین خاطر هرگز نباید با پودر دستی لباس اشتباه گرفته شود.

ترکیب پودرهای دستی شستشوی لباس طوری است که از آسیب‌های احتمالی پوست و بروز آلرژی پیشگیری می‌کند

پودرهای دستی همچنین در آب سرد حل می‌شوند و کف مناسبی ایجاد می‌کنند. وجود مواد معدنی مانند سدیم کربنات در ساختار پوردهای دستی سبب کف‌کنندگی آن‌ها در آب با دمای پایین می‌شود که حل‌شوندگی بالایی را به همراه دارد.

این نوع پودرها همچنین به دلیل وجود مواد فعال آنیونیک، خاصیت لکه‌بری و پاک‌کنندگی خوبی دارند و سبب درخشندگی بیشتر لباس‌ها می‌شوند.

این پودرها برای شستشوی قالی و دیگر چیزهایی که با ماشین لباسشویی قابل شستن نیستند بسیار مناسب است

همچنین برخی از لباس‌های نوزاد یا لباس‌های ابریشمی که ماشین لباسشویی ممکن است به آن‌ها آسیب برساند، بهتر است با پودر دستی شسته شوند.

پودرهای شوینده مخصوص ماشین لباسشویی دارای ترکیبات کاملاً متفاوتی به نسبت پودرهای دستی هستند.

برای مثال آنزیم‌های مختلف دارای خواصی همچون «پاک‌کنندگی»، «کاهش مصرف انرژی»، «کاهش زمان شستشوی لباس»، «کاهش دمای شستشو»، «کاهش مقدار آب مصرفی»، «حفظ شادابی لباس‌ها» و …. هستند. قدرت انحلال این پودرها متناسب با قدرت آبکشی ماشین لباسشویی تولید می‌شود.

همچنین قدرت پاک‌کنندگی و لکه‌بری پودر ماشین لباسشویی بسیار بالا است که تفاوت‌های بارزی در ترکیب و کارکرد پودر ماشین لباسشویی و پودر دستی وجود دارد که آن‌ها را در جایگاه ویژه خود نگه‌داشته و آ‌ن‌ها را به‌شدت از هم متمایز می‌کند

شوینده‌های دستی به زمان بیشتری برای حل‌شدن در آب نیاز دارند؛ به همین خاطر اگر آن‌ها را در ماشین لباسشویی بریزید، قبل از این‌که پودر به‌صورت کامل در آب حل شود زمان شستشو به پایان می‌رسد که این عمل سبب کثیف ماندن لباس‌ها و اختلال در فرآیند شستشوی ماشین می‌شود.

به دلیل این‌که پودرهای دستی کف بسیار بالایی تولید می‌کنند، ماشین قادر به کنترل آن نیست. در نهایت اگر از پودر دستی در ماشین لباسشویی استفاده شود، ممکن است کف آن به دیگر قسمت‌ها نفوذ کرده و سبب آسیب رسیدن به قطعات الکترونیکی ماشین لباسشویی شود.

ترکیبات شیمیایی پودر ماشینی سبب بروز سوزش، خارش و حساسیت‌های پوستی می‌شود. همچنین اگر کف حاصل از پودر ماشینی به درون چشم یا صورت بپاشد، می‌تواند سبب ایجاد آسیب شود.

علاوه‌بر امکان آسیب به پوست، پودرهای ماشینی کف اندکی دارند تا زمان شستشو در لباسشویی را به حداقل برسانند.

این مواد قدرت تمیزکنندگی بالایی دارند و باعث حفظ رنگ سفید پارچه و درخشندگی‌اش می‌شوند.

پودر دستی و ماشینی صادراتی ایلیا تجارت کیفیت iliyatejarat

طرز صحیح استفاده از پودر ماشین لباسشویی

 1. پودر لباسشویی باید در هر دمایی به راحتی در اب حل شود.
 2. انزیم های موجود در پودر باید برای شما کار امد باشد.
 3. رایحه پودر لباسشویی تا مدتی روی لباس ها باقی می ماند بنابرین باید رایحه خوشاینذی داشته باشد.
 4. قدرت پاک کنندگی پودر ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین خواص ان است.
 5. پودر لباسشویی انواع البسته و منسوجات قابل استفاده بوده و محدودیتی در استفاده از ان نداشته باشید.

 

طرز صحیح شستشوی دستی

 1. از لکه بر مناسب استفاده نمایید.
 2. پودر لباسشویی دستی را به تشت اب اضافه کنید.
 3. مدتی صبر کنید تا پودر به طور کلی در اب حل شود.
 4. دکه و زیپ لباس را ببندید.
 5. با توجه به دمای مناسب لباس ان را ترچیحا با اب سرد ابکشی نمایید.

 

بهترین مارک پودر لباسشویی

شرکت ایلیا تجارت  نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های فعال در حوزه تولید مواد شوینده و بهداشتی، تنوع بالایی از این محصولات را در قالب برندهای متعدد ارائه داده است.

پودرهای لباسشویی تولید شده توسط شرکت ایلیا تجارت در دو نوع دستی و ماشینی تولید می شوند.

کیفیت بالای تولیدات این شرکت موجب شده است تا طرفدارانی خارج از ایران نیز داشته باشد. از این رو شرکت ایلیا تجارت برخی از محصولات خود را مخصوص صادرات به کشورهای دیگر تولید می نماید.

پودر لباسشوی ارگانو  یکی از بهترین پودرهای لباسشویی در بازار ایران است.

ارگانو با فرمولاسیون قدرتمند و تکنولوژی پیشرفته‌ای که استفاده می‌کند، می‌تواند لباس‌های شما را به صورت کامل پاک و بوی خوشی به آنان بدهد. این پودر لباسشویی به طور خاص برای کاربران ماشینی ساخته شده است

یکی از ویژگی‌هایی که پودر ارگانو  را از دیگر پودرهای لباسشویی متمایز می‌کند، فرمولاسیون خاص ضد لکه آن است. با این فرمولاسیون، پرسیل به راحتی می‌تواند لکه‌های مختلف را از روی لباس‌ها حذف کند.

همچنین، ارگانو دارای رایحه خاص و ماندگاری است که بعد از شستشوی لباس‌های شما به آنان اضافه می‌شود به این دلیل می توان آن را به عنوان بهترین پودر لباسشویی خوشبو دانست.

سخن پایانی

بهترین نولید کننده پودر لباسشویی شرکت تولیدی بازرگانی ایلیا تجارت نانو رز است .

هر یک از این پودرها دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند که می‌توانند به بهترین شکل ممکن لباس‌های شما را شستشو دهند.

در نهایت، مهمترین نکته در خرید پودر لباسشویی این است که باید به نوع پارچه و نوع لباس توجه کنید. هر پودر لباسشویی برای نوع خاصی از پارچه‌ها طراحی شده است و باید بر اساس این موارد انتخاب شود.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

هیچ نظری وجود ندارد

  درباره ما

  شا میتوانید هر روزه بهترین و جدید ترین مطالب روز دنیا را در ایلیا تجارت نانو رز مشاهده کنید ،لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

  آخرین مطالب

  آخرین اخبار ها را دریافت کنید

  در خبرنامه ی هفتگی ما عضو شوید

  آدرس ما:

  آدرس:سه راه آذری-خیابان سبحانی

  نبش کوچه زارع -ساختمان بانک

   ملت-طبقه 4-واحد 26

  موبایل:09122285291

  تلفن :55139025-021


  ساعات کاری ما:

  شنبه تا چهارشنبه

  17:00 الی 9:00

   

  پنجشنبه

  9:00 الی15.00 

  آخرین مقالات ما:

  error: Content is protected !!