شیشه پاک کن توفیری

خرید آنلاین و لیست قیمت محصولات برند توفیری از گروه تولیدی بازرگانی ایلیا تجارت نانو رز

 

همچنین با افزایش استفاده از  شیشه در منازل و سایر سطوح براق در قسمت های مختلف مثلا ساختمان ها، اهمیت تمیز کردن و نظافت این سطوح دوچندان شده است.

 

 

تمیز کردن  آینه ها،شیشه ها، علاوه بر حس خوب پاکیزگی، منجر به عاری بودن سطوح از میکروب ها و آلودگی ها  و لک ها می شود. محلول شیشه شوی  توفیری شامل ترکیباتی است که به منظور پاکیزه نمودن سطوح شیشه ای مختلف استفاده می شود. از جمله ویژگی های خاص این محلول، قدرت پاکیزگی بالا و در عین حال بدون جایگذاری رد یا ایجاد لک بر روی سطح می باشد.

نام محصول: شیشه شوی توفیری (Tofairy glass washer)

شکل ظاهری: مایع آبی ،مایع صورتی،مایع زرو و سبز رنگ

بسته بندی: ظرف در اندازه 500 سی سی 

شیشه شوی توفیری،ایلیا تجارت،iliyatejaratTتوفیری

ویژگی های شیشه پاک کن توفیری:

1- قدرت پاک کنندگی فوق العاده لکه ها و چربی ها از سطح شیشه
2- خشک شدن سریع مایع شیشه پاک کن از روی سطح شیشه بدون بر جا ماندن لکه و بخار ناشی از شیشه شوی توفیری
3- رایحه ای ماندگار
4- فاقد مواد از بین برنده آیینه  

5-همچنین شیشه شوی قابل استفاده برای خوشبو سازی هوا میباشد 

اسپری شیشه شوی توفیری،ایلیا تجارت،iliyatejarat

ترکیبات شیشه پاک کن توفیری:

آمونیاک :

 این محصول عموما با هدف تمیز کنندگی در فرمولاسیون شیشه پاک کن ها مورد استفاده قرار می گیرد. آمونیاک نوعی سورفکتانت است که ساختاری بر پایه نیتروژن دارد به همین دلیل به راحتی می تواند در آب حل شود ، این ماده از نظر شیمیایی اسیدی است و اضافه شدن آن به محلول تمیزکننده اسیدیته آن را کاهش می دهد و به این ترتیب اثر تمیز کنندگی خود را بر جای می گذارد.

بوتیل گلیکول (بوتوکسی اتانول):

این محصول از خانواده گلایکول اترهاست و از لحاظ ظاهری به صورت مایعی بی رنگ است ، از واکنش نوعی اتر و الکل تولید می شود و عطر خوشایندی به محلول می بخشد ، البته این تمام تاثیر آن نیست ، این ماده شیمیایی خوشبوکننده می تواند به عنوان یک حلال قوی در فرمولاسیون شیشه پاک کن ها ایفای نقش کند. بوتیل گلایکول در از بین بردن لکه های چربی سخت و آلودگی ها بسیار موثر عمل می کند.

کلر:

 یک ماده شیمیایی بسیار پرمصرف در تولید انواع مواد شوینده است ، از کلر با هدف تمیز کردن و تصفیه کردن آب موجود در استخرها و سیستم های آب و فاضلاب استفاده های فراوانی می شود.

کلر موجود در پاک کننده های سطح و شیشه پاک کن ها می تواند ناخالصی های بسیار ریز و در مقیاس میکروسکوپیک را از بین ببرد ، میزان استفاده کلر در فرمولاسیون پاک کننده ها حد مشخصی دارد ، به طوری که استفاده کمتر از این میزان باعث می شود تا کلر تاثیر مورد نظر را بر جای نگذارد و استفاده آن در مقادیر بالا نیز تا حد کمی خاصیت خورندگی به محلول می دهد و بوی تندی برای آن ایجاد می کند.

ایزوپروپیل الکل:

 به عنوان یک ماده حلال در فرمولاسیون شرکت می کند ، ترکیبات شیمیایی اثر تمیزکنندگی بسیار بالایی بر انواع آلودگی های آلی و معدنی می گذارد ، ایزوپروپیل الکل بوی نسبتا شدیدی دارد که با افزودنی های خوشبو از بین می رود ، این ماده شیمیایی یک ضدعفونی کننده عالی است و به درخشندگی شیشه ها کمک می کند.

ارتباط با ما :

مدیریت:09122285291  مهندس رضا راضی 

دفتر فروش:02155139025 ایلیا تجارت نانو رز

بخش فروش:09331330092 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

هیچ نظری وجود ندارد

  درباره ما

  شا میتوانید هر روزه بهترین و جدید ترین مطالب روز دنیا را در ایلیا تجارت نانو رز مشاهده کنید ،لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

  آخرین مطالب

  آخرین اخبار ها را دریافت کنید

  در خبرنامه ی هفتگی ما عضو شوید

  آدرس ما:

  آدرس:سه راه آذری-خیابان سبحانی

  نبش کوچه زارع -ساختمان بانک

   ملت-طبقه 4-واحد 26

  موبایل:09122285291

  تلفن :55139025-021


  ساعات کاری ما:

  شنبه تا چهارشنبه

  17:00 الی 9:00

   

  پنجشنبه

  9:00 الی15.00 

  آخرین مقالات ما:

  error: Content is protected !!